تبلیغات
Final Fantasy Girls - تا آخر-Top 10 Final Fantasy Girls
Just Girl!!!!!!!!!!

تا آخر-Top 10 Final Fantasy Girls

سه شنبه 24 خرداد 1390 07:42 ب.ظ

نویسنده : Lightning
ارسال شده در: سایر ،
خب...الان بهترین دختر فاینال فانتزی معروف میشه...
ولی خواهشا" نرین همون اول اولیه رو نخونین...
همون به صورت معکوس بخونین بهتره...
خب تو این سری دو نفر شخصیت مورد علاقه من هست...
یکی شماره 1 و دیگری شماره 3...
حالا خودتون ببینین...
از شماره 5 تا 1

ترجمه شده توسط:http://ff-girls.mihanblog.com/


5)یونا/Yuna شخصیت اصلی زن فاینال فانتزی 10 و 10-2 است.او دختر های سامونر براسکا میباشد.ویژگی منحصر به فرد یونا این است که چشم هایش رنگی متفاوت دارد.چشم چپ او ابی و چشم راستش سبز رنگ است.یونا دختر معصومی است و شخصیت آرامی دارد.

توی عکس پایین یونا کنار Lulu به زمین افتاده...


4)لولو/Lulu یک شخصیت قابل بازی در فاینال فانتزی 10 است.او یکی از نگهبانان یونا است.لولو و واکا درمورد یونا به عنوان خواهر کوچکتر فکر میکنند.لولو تا حدی لطافتی خاص دارد ولی متخصص جادوی سیاه است و میتواند از عروسک ها بازیگرانی قدرتمند بسازد.
3)لایتنینگ/Lightning (به معنای رعد و برق یا آذرخش)شخصیت اصلی فاینال فانتزی 13 است.او شخصیت زن دوم در کل مجموعه فاینال فانتزی است.(اولی اش ترا در فاینال فانتزی 6 است)او یک شمشیر دارد که میتواند به تفنگ هم تبدیل بشود.او اخلاقی سرد و خشک نظامی دارد.نام واقعی او تاکنون فاش نشده بود و همه او را با نام لایتنینگ میشناختند که پس از فوت پدر و مادرش این نام مستعار را خودش برای خودش انتخاب کرده بود.فقط میدانیم که فامیلی او Farren (فرن) است. او شباهت زیادی آلیس در سری بازی های رزیدنت اویل دارد.
(توضیح خودم:من عاشق این شخصیتیم...بعد از کلی تحقیق فهمیدم اسم اصلیش Claire Farron/ کلر فرن هستش.)
2)تیفا لاکهارت/Tifa Lockhart شخصیت زن معروف در فاینال فانتزی 7 است.او درگروه اوالانچ عضو است که روبان قرمز دور بازویش نشانه همین گروه است.تیفا بسیار مهربان است و هیچ نشانه ای از خودخواهی دروجودش دیده نمیشود.او به راحتی میتواند احساساتش را مخفی کند و کمی کم رو است.طرح دوم او(همینی که توی عکسه) بسیار شبیه شخصیت رینوآ هارتیلی است.
1)استلا ناکس فلورت/Stella Nox Fleuret شخصیت زن منفی فاینال فانتزی ورسوس 13 است.او نوکتیس دشمنش را زمانی ملاقات میکند ولی این کاملا" معلوم است که هیچ کدامشان مایل نیستند با هم بجنگند،ولی مجبورند که با هم در جنگ باشند.استلا شمشیری دودم دارد که دارای شکل عجیبی ست.او مانند نوکتیس میتواند سلاحش را احظار کند و همچنین میتواند به سلاح های نوکتیس هم دستیابی پیدا کند.بنابراین او بسیار قوی است.

ترجمه شده توسط:http://ff-girls.mihanblog.com/
دیدگاه ها : نفر نظر دادن از نفرین من در اماننD:
آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 خرداد 1390 09:38 ق.ظ