تبلیغات
Final Fantasy Girls - تا شماره ی ششم-Top 10 Final Fantasy Girls
Just Girl!!!!!!!!!!

تا شماره ی ششم-Top 10 Final Fantasy Girls

سه شنبه 24 خرداد 1390 09:29 ق.ظ

نویسنده : Lightning
ارسال شده در: سایر ،
امروز میخوام 10 تا از بهترین دخترای فاینال رو که از یه سایت ترجمه کردم معرفی کنم.
از شماره 10 شروع میکنم و به صورت معکوس میرم تا شماره ی 1 که بهترینشونه...
ولی اینکار رو در دو پست انجام میدم.اول از شماره 10 تا شش رو معرفی میکنم و اپ بعد از شماره 5 به صورت معکوس جلو میره تا زن شماره ی 1 فاینال فانتزی که بهترینشونه برسه.
این مطلبو خودم ترجمه کردم پس لطفا" اگه میزارین توی وبتون منبعش که وبلاگ من هستش رو بنویسین.
حالا برین ادامه ی مطلب...
نظر یادتون نره ها


10)لوکرسیا کرسنت/ Lucrecia Crescent یک شخصیت غیر قابل بازی در فاینال فانتزی 7 است.او زنی زیبا و مهربان و بی نقص بود ولی اخلاق جاه طلبانه ای داشت و اشتباهات خود را انکار میکرد.او در طول بازی مرتکب اشتباه و کوتاهی بزرگی شد.لوکرسیا مادر واقعی سفیروث(یکی از شخصیت های مذکر سری فاینال فانتزی) است.
9)روزا جوآنا فارل/Rosa Joanna Farrell یکی از شخصیت های قابل بازی فاینال فانتزی چهار است.روزا کماندار ماهری است.او دوست دوران کودکی سیسیل هاروی و کین هایوند می باشد.روزا با لطافت و دوستدار طبیعت است و گفته میشود زیباترین دختر در بارون(Baron) میباشد.
8)یوفی کیساراجی/Yuffie Kisaragi شخصیت قابل بازی مخفی در فاینال فانتزی 7 است.او یک نینجا و همچنین یک دزد است و به عنوان یک بچه بسیار شیطان و سرکش و جسور است.شخصیتش گاهی نفرت انگیز،گاهی دوستانه و مفید و بامزه است.یوفی دختر نازی است ولی دزدی میکند تا بتواند مواد مورد نیازش را به دست بیاورد.
7)آیریث جینزبروف/Aerith Gainsborough یک قهرمان زن در فاینال فانتزی 7 است.او از یک چوب بلند برای سلاح خود استفاده میکند و با روبانی صورتی موهایش را میبندد.او ابتدا در میدگار زندگی فقیرانه ای داشته ولی توانسته جنگ یاد بگیرد.آیریث که به عنوان آیریس هم او را میشناسند زن جوانی ست که درک بالا تری نسبت به دیگران دارد.
6)رینوآ هارتیلی/Rinoa Heartilly شخصیت اصلی زن فاینال فانتزی 8 است.در پشت لباس ابی رنگ علامت بال فرشته ها چاپ شده است که نشاندهنده شخصیت اش است.این شخصیت عاشق اسکوئال لیونهارت  است.ظاهر و قیافه ی رینوآ بسیار شبیه نسخه ی دوم تیفا لاکهارت در فاینال فانتزی 7 میباشد.


بقیه در آپ بعدی

ترجمه شده توسط:http://ff-girls.mihanblog.com/

دیدگاه ها : نفر نظر دادن از نفرین من در اماننD:
آخرین ویرایش: سه شنبه 24 خرداد 1390 10:11 ق.ظ